Uluslararası Katılımlı Kongre & Lab Expo 2018 Antalya
Yazan: Admin Yayın Tarihi: Okunma

KONGRE WEB SAYFASINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Sayın Meslektaşlarım,

Klinik Biyokimya Uzmanları Derneği Yönetim Kurulu olarak, 1-4 Ekim 2018 tarihlerinde Antalya’da Uluslararası Katılımlı Kongre & Lab Expo 2018‘e sizleri davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz. 

Sizlerden gelen önerilen doğrultusunda, biyokimya ve klinik biyokimya alanındaki bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip edeceğimiz ve deneyimlerimizi paylaşacağımız bir program hazırlıyoruz. Programda yer alacak olan çok sayıdaki kurs, konferans, panel ve uydu sempozyumları ile alanında çok değerli yerli ve yabancı konuşmacıların bilgi ve deneyimlerinden yararlanma fırsatı bulacağız. Ayrıca kongremiz içinde teorik ve uygulamalı olarak planlanan ve iki gün sürecek 1. Kalıtsal Metabolik Hastalıklar Sempozyumu’nunda hazırlığı içindeyiz.

Kongremizde sunulacak olan tüm sözlü ve poster bildirileri Klinik Biyokimya Uzmanları Derneği resmi yayın organı olan ‘’International Journal of Medical Biochemistry’’ dergisinde  yayımlanacaktır. Değerli araştırmacılarımızın bildirilerinizi bekliyoruz.

Kongre ve sempozyumumuzun ülkemize ve bilim dünyasına önemli katkılar sağlayacağına inancımız tam. Sizleri, biyokimya ve klinik biyokimya alanındaki tüm çalışanları ve diyagnostik temsilcilerini en içten dileklerimizle kongremize davet eder , çalışmalarınızda başarılar dileriz.    

Saygılarımızla.
  
Prof. Dr. Dildar Konukoğlu
Başkan

 

 

Top
  • Sosyal Medya Adreslerimiz